Витяжний пристрій Гарпет Lite

Він малогабаритний, складається з рухомого візка, гнучкої драбини і гумових джгутів, зі спеціальними ременями для ніг. Щоб провести процедуру досить прикріпити до ніг ремені з гумовими джгутами до будь-якої стіни на кронштейни. Потім лягти на рухомий візок і підтягуватися на гнучкій драбинці. При цьому відбувається витягу-вання всього опорно-рухового апарату (ОРА).

Досить 15-20 хвилин витягнення для розвантаження і лікування хребта. Візок ставиться в зручне місце. Скручена драбинка кладеть-ся під стіну. Те ж саме відбувається з гумовими джгутами. Після проведеної процедури площа кімнати залишається вільна. Мною розроблена інструкція, як допомогти самому собі в домашніх умо-вах.

Напрацьований життєвий досвід підказує, які захворювання можливо лікувати на створених витяжних пристроях «Гарпет». Це остеохондроз, радикуліт, грижі, протрузії, грижі Шморля, ущіль-нення п’ятого хребця грудного відділу, зміщення дисків, сколіоз, кіфоз, лордоз, болі серця, головні болі, оніміння кінцівок рук, про-блеми з плечовими суглобами (немає підйому руки), деякі види ДЦП , хвороба Бехтерева в початковій стадії, профілактика артритів і артрозів, хвороб тазостегнових і колінних суглобів. При викори-станні витяжного пристрою «Гарпет-шия» відбувається лікування шийного відділу хребта. Як лікувати патології шийного відділу хребта описано нижче.

Пацієнти, які придбали витяжний пристрій «Гарпет», часто те-лефонують і запитують, як правильно вчинити в тому чи іншому випадку. Я завжди докладно відповідаю їм, так як багато хто з них живе далеко від міст і райцентрів, домашній витяжний пристрій для них – просто порятунок.

+38 (066) 185-56-60
+38 (067) 138-60-66
+380 (44) 452-75-34