Лікування сколіозу

Сколіоз – ще одна проблема всього людства. Що таке сколіоз і від чого він відбувається? Батьки завжди запитують: «Чому у моєї дитини сколіоз, а у інших його немає?». Вважається, що сколіоз походить від того, що дитина неправильно сидить, зігнутий, згорблений, має неправильну поставу.

В якійсь мірі батьки мають рацію, але все це ще не причина виникнення сколіозу. За умов стрімкого зростання дитини можливий нерівномірний ріст ніг і хребта, від цього – зміщення хребців і повільне викривлення хребта. Я вважаю, що організм, в прагненні поправити порушену рівновагу хребта, починає його «лікувати». З цією метою починають вироблятися клейкі мікрокристали, які створюють латки на пошкоджених ділянках хребців, ці латки швидко тверднуть, хребту немає можливості повернути себе в рівноважний стан, тобто вирівнятися. Як наслідок – відбувається викривлення хребта. Ці латки з віком ущільнюються, а так як ребра прикріплені до хребта, відбувається деформація ребер, ущімляються нервові зв’язки, що йдуть від хребців до внутрішніх органів. При цих порушеннях органи не отримують повноцінного харчування і хворіють.

Нові покоління зіткнуться з тими ж проблемами, з якими стикаємося і ми з вами кожен день. Вважаю, що за допомогою мого пристрою можна вирішити проблему сколіозу.

Одна з пацієнток розповідала, що коли працювала вчителькою початкових класів, то протягом року піднімала кожного свого учня під час уроку, і в порівнянні з іншими класами в жодного з них не було сколіозу. На цей досвід вчительки я звернув свою увагу.