Міжхребцева грижа

Міжхребцева грижа, причини і суть

Міжхребцева грижа – проблема, з якою може зіткнутися кожен з нас. Простими зрозумілими для всіх словами – це розрив кільця міжхребцевого диска і вихід його вмісту за його межі. Причинами виникнення такого порушення може бути запущений остеохондроз або ж постійні фізичні навантаження на хребет.

Лікування, яке до теперішнього часу супроводжувалося місяцями протизапальної терапії і в крайніх випадках – хірургічним методом, на сьогоднішній день цілком успішно відбувається без використання скальпеля.

Міжхребцева грижа, симптоми

Серед усіх видів міжхребцевих гриж найбільш часто зустрічається міжхребцева грижа поперекового відділу. При цьому біль і дискомфорт не дають можливості людині повноцінно вести свій звичний спосіб життя. Основними “дзвіночками”, на які неможливо не звернути увагу і які є головними симптомами цього захворювання є наступні прояви:

  • локальні болі в зоні попереку, які посилюються при фізичному навантаженні;
  • біль з “віддачею” в область сідниць, задньої стінки стегна або гомілки;
  • слабка чутливості в ногах;
  • поколювання в нижніх кінцівках, а також їх ослаблення
  • порушення функцій органів тазу

Міжхребцева грижа, способи лікування

Основним методом лікування такого роду гриж є медикаментозне усунення больових симптомів шляхом застосування протизапальної терапії. У разі, якщо больові відчуття проходять і не поновлюються – лікування вважається завершеним. Хірургічне втручання для видалення гриж має грунтуватися на наявності вагомих показань до нього.

Так було раніше. Але завдяки унікальній розробці людини, яка на базі багаторічного досвіду роботи в лікарнях і поліклініках, науково-дослідному інституті нейрохірургії (при кураторства самого академіка Ромоданова!), – В’ячеслава Васильовича Гаража-Петровського, – лікування міжхребцевої грижі без операції – можливо! Винахідник, лікар-реабілітолог, ЛЮДИНА – з великої літери, якій вдячна величезна кількість пацієнтів. Доктор створив пристрій, який вправляє грижу шляхом збільшення диска – Гарпет. На вигляд – нескладна конструкція, але заняття на ній упорядковують всю опорно-рухову систему! Так і є – все геніальне – просто …

Любіть себе і дбайте про своє здоров’я! Пам’ятайте, що можна “поставити себе на ноги” без операцій! Будьте здорові!